Waluty
O firmie

O firmie

Idea produktu, który oferujemy, zrodziła się w głowie jednego z założycieli - Wojciecha Hołysta, który potrzebował wygodnego biurka do grania. Na co dzień Hołyst oferuje wsparcie w rozwoju i sprzedaży marek z branży technologicznej, a w pozostałym czasie lubi zanurzyć się w rozgrywkach na PC. Szukając biurka do grania, nie znalazł na rynku rozwiązania, które spełniłoby jego oczekiwania, ale kontakt z Tomaszem Szymochą - twórcą mebli dziecięcych Atturo, otworzył możliwość zaprojektowania i produkcji wyjątkowego biurka, skrojonego na miarę. W obliczu rozwijającej się światowej pandemii Covid-19, wspólnie doszli do wniosku, że zapotrzebowanie na takie rozwiązania będzie rosło, bowiem coraz więcej osób musi organizować swoje stanowiska pracy w domu.

 

Biurka Atturo Gaming Desk dedykowane są osobom, które cenią komfort podczas wielogodzinnej pracy i grania na komputerze. Możliwość wyboru spośród kilku serii, tj. Comfort, Oval i Ergonomic, pozwala dobrać kształt mebla do indywidualnych potrzeb. Możliwość wyboru koloru blatu i kształtu nóg biurka, czyni produkty naszej firmy właściwie meblami na zamówienie, w bardzo korzystnej cenie.

 

Różnorodność i stylistyka oferowanych biurek idealnie sprawdzą się wśród graczy, streamerów, youtuberów, influencerów, programistów, architektów i osób, które godzinami pracują przy komputerze.

 

Zmiany wywołane pandemią przyczyniły się do ogromnego rozwoju i popularyzacji pracy zdalnej, stąd odpowiedź na te potrzeby - ergonomiczne, ekologiczne, nowoczesne i stylowe biurka, na których można zbudować idealne stanowisko pracy, rozrywki i odpoczynku.

 

 

Misja firmy:

Twoja codzienność jest dla nas ważna

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl